за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION JUSTIN
CHAMPION JUSTIN
CHAMPION JUSTIN
CHAMPION JUSTIN
CHAMPION JUSTIN
CHAMPION JUSTIN
CHAMPION JUSTIN
CHAMPION JUSTIN
Код на производ: CHA223M501-61
CHAMPION

CHAMPION JUSTIN

Код на производ: CHA223M501-61
Champion Justin машката lifestyle јакна е избор на секој маж кој сака едноставен спортски стил на облекување. Оваа јакна рамен крој и неутрална боја, ја обезбедува сета потребна топлина и удобност благодарение на високата крагна и капуљачата. Вашите дланки никогаш нема да чувствуваат студ бидејќи џебовите ги штитат, а исто така безбедно ги чуваат и вашите мали скапоцености. Неутралната боја нуди можност за комбинирање со различни нијанси, без разлика дали носите фармерки или некои од Champion тренерките. Спецификација: Машка зимска јакна – lifestyle Рамен крој Странични џебови Капуљача Состав: 100% полиестер.
9.290 ДЕН
9.290 ДЕН
4.645 ДЕН
Заштеда: 4.645 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion Justin машката lifestyle јакна е избор на секој маж кој сака едноставен спортски стил на облекување. Оваа јакна рамен крој и неутрална боја, ја обезбедува сета потребна топлина и удобност благодарение на високата крагна и капуљачата. Вашите дланки никогаш нема да чувствуваат студ бидејќи џебовите ги штитат, а исто така безбедно ги чуваат и вашите мали скапоцености. Неутралната боја нуди можност за комбинирање со различни нијанси, без разлика дали носите фармерки или некои од Champion тренерките.
Спецификација:

 • Машка зимска јакна – lifestyle
 • Рамен крој
 • Странични џебови
 • Капуљача
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHA233M506-68
  5.595 ДЕН
  Заштеда 50%
  11.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHA233M507-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  3.995 ДЕН
  Заштеда 50%
  7.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHA233M506-01
  5.595 ДЕН
  Заштеда 50%
  11.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  CHAMPION JUSTIN
  Јакна
  CHAMPION JUSTIN