за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Colors
Код на производ: CHA221M608-62
Champion

Champion Colors

Код на производ: CHA221M608-62
Champion COLORS машкиот lifestyle дуксер лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Овој дуксер се одликува со патент по целата должина на дуксерот, еластични делови околу половината и на ракавите, кои го спречуваат несаканото поместување и продирот на ладен воздух. Капуљачата има два учкури кои го олеснуваат персонализирањето. Дуксерот има ознаки на брендот Champion на предната и задната страна и дискретно лого Champion на левиот ракав. Предните џебови се затвораат со две нитни, за да можете безбедно да ги складирате сите ваши ситници во нив. Овој машки дуксер Champion е одличен избор за опуштање после напорниот ден или за некоја спонтана активност за време на викендот.Спецификација: Машки дуксер со капуљача Патент по цела должина Champion графика на предната и задната страна на капуљачата Стандарден крој Учкури за подесување на капуљачата Еластични делови на ракавите и половината Сигурни предни џебови.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
2.274 ДЕН
Заштеда: 1.516 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion COLORS машкиот lifestyle дуксер лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Овој дуксер се одликува со патент по целата должина на дуксерот, еластични делови околу половината и на ракавите, кои го спречуваат несаканото поместување и продирот на ладен воздух. Капуљачата има два учкури кои го олеснуваат персонализирањето. Дуксерот има ознаки на брендот Champion на предната и задната страна и дискретно лого Champion на левиот ракав. Предните џебови се затвораат со две нитни, за да можете безбедно да ги складирате сите ваши ситници во нив. Овој машки дуксер Champion е одличен избор за опуштање после напорниот ден или за некоја спонтана активност за време на викендот.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Патент по цела должина
 • Champion графика на предната и задната страна на капуљачата
 • Стандарден крој
 • Учкури за подесување на капуљачата
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Сигурни предни џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Champion
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Boro
  Boro
  20.05.2023. 16:38

  Слични производи

  Champion Colors
  Дуксер
  Champion Colors