за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Ellesse lifestyle комбинација за жени

Дуксер Код на производ: ELA231F603-60
4.090 ДЕН
2.045 ДЕН
Заштеда: 2.045 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: ELA231F102-11
2.890 ДЕН
1.445 ДЕН
Заштеда: 1.445 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • XS XS
 • M M
 • L L
 • XL XL
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: ELA231F806-11
1.890 ДЕН
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Зачувајте во листата на желби