за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas за момчиња

Патики Код на производ: FY9507
2.788 ДЕН
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.5
 • 11K 29 17.5
 • 11-K 30 18
 • 12-K 31 19
 • 13K 31.5 19.5
 • 3 35.5 22
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: HP0823
2.788 ДЕН
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Зачувајте во листата на желби