за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
7.500 - 10.000 ДЕН
104 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1012B605-502
Женски патики за трчање
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2537-201
Женски патики за тренинг
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ7126-001
Женски патики за тренинг
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3865-401
Женски патики за трчање
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1072A096-104
Женски патики за тренинг
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8455-001
Женски патики
9.192 ДЕН
Заштеда 20%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ6754-800
Женски патики
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX9502-100
Женски патики
7.973 ДЕН
Заштеда 30%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX0137-001
Женски патики
9.443 ДЕН
Заштеда 30%
13.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV7190-700
Женски патики
8.632 ДЕН
Заштеда 20%
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR2550-100
Женски патики
9.443 ДЕН
Заштеда 30%
13.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DQ5188-601
Женски патики
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DQ5188-001
Женски патики
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ0374-100
Женски патики
8.472 ДЕН
Заштеда 20%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9922-200
Женски патики
7.973 ДЕН
Заштеда 30%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9922-105
Женски патики
9.112 ДЕН
Заштеда 20%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9922-104
Женски патики
7.973 ДЕН
Заштеда 30%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM9073-300
Женски патики
7.973 ДЕН
Заштеда 30%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9975-001
Женски патики
9.534 ДЕН
Заштеда 40%
15.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9454-001
Женски патики
7.945 ДЕН
Заштеда 50%
15.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9478-100
Женски патики
7.623 ДЕН
Заштеда 30%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH8015-100
Женски патики
9.443 ДЕН
Заштеда 30%
13.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH8010-600
Женски патики
8.712 ДЕН
Заштеда 20%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH8010-100
Женски патики
8.712 ДЕН
Заштеда 20%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.