за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Код на производ: 9A0775-F69
Nike

Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK

Код на производ: 9A0775-F69
3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Мултиколор
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9A0775-P5D
Цена 3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец MA0924-E69
Цена 3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9B0503-A9Y
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
Цена 2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK
Ранец
Nike JAN AIR JORDAN LUNCH BACKPACK