за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Peak
Nike Peak
Nike Peak
Nike Peak
Код на производ: FB6493-010
Nike

Nike Peak

Код на производ: FB6493-010
Уживајте во студеното време со унисекс зимското капче за деца Nike Peak. Дизајнот 2-во-1 ви дава опции: едната страна е цврста, со извезена Смајли графика, а другата страна има карирана шема и извезено лого на Futura. Двете страни се забавен и целосно пријатен начин да се остане во играта без оглед на временските услови. Нејзината плетена ткаенина е мека и топла, додека еластичниот дел ви овозможува да го персонализирате вашиот изглед. Спецификација: Еластичен дел Рачно перење Состав: 100% полиестер.
2.290 ДЕН
1.717 ДЕН
1.717 ДЕН
Заштеда: 573 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Уживајте во студеното време со унисекс зимското капче за деца Nike Peak. Дизајнот 2-во-1 ви дава опции: едната страна е цврста, со извезена Смајли графика, а другата страна има карирана шема и извезено лого на Futura. Двете страни се забавен и целосно пријатен начин да се остане во играта без оглед на временските услови. Нејзината плетена ткаенина е мека и топла, додека еластичниот дел ви овозможува да го персонализирате вашиот изглед.
Спецификација:

 • Еластичен дел
 • Рачно перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FJ6306-010
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Цена 1.134 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FJ6306-633
  Цена 1.134 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FB6492-367
  Цена 894 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Peak
  Капа
  Nike Peak