за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Код на производ: VN0A3ILLBLK
Vans

Vans Classic

Код на производ: VN0A3ILLBLK
2.590 ДЕН
2.590 ДЕН
2.072 ДЕН
Заштеда: 518 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S/M
  • M M/L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа VN0A3ILLBD5
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Vans Classic
Капа
Vans Classic