за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

J2C INVISIBLE PLAIN SOCKS
Код на производ: J2CE233U101-01
J2C

J2C INVISIBLE PLAIN SOCKS

Код на производ: J2CE233U101-01
490 ДЕН
392 ДЕН
392 ДЕН
Заштеда: 98 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36-38 36-38
  • 39-42 39-42
  • 43-46 43-46
Изберете ја количината: 1 ПАК
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд J2C
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Чорапи J2CE233U103-10
Цена 392 ДЕН
Заштеда 20%
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Чорапи J2CE233U101-10
Цена 392 ДЕН
Заштеда 20%
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Чорапи J2CE233F102-Z1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Цена 595 ДЕН
Заштеда 50%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
J2C INVISIBLE PLAIN SOCKS
Чорапи
J2C INVISIBLE PLAIN SOCKS