за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia Pine Mountain™ Bucket Hat
Columbia Pine Mountain™ Bucket Hat
Columbia Pine Mountain™ Bucket Hat
Columbia Pine Mountain™ Bucket Hat
Код на производ: 1714881012
Columbia

Columbia Pine Mountain™ Bucket Hat

Код на производ: 1714881012
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • L/XL L/XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд Columbia
Намена Outdoor
Боја Црна
ПроизведувачColumbia Sportswear Company. 14375 NW Science Park Drive, Portland, OR 97229
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа 1979861679
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia Pine Mountain™ Bucket Hat
Капа
Columbia Pine Mountain™ Bucket Hat