за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Peak
Nike Peak
Nike Peak
Nike Peak
Код на производ: FB6526-010
Nike

Nike Peak

Код на производ: FB6526-010
Nike Peak е машка капа која ќе стане ваш најдобар сојузник во постудените денови. Малку повисоко со мека, топла ткаенина за манжетни, нашето капче Nike Peak ви нуди стилски опции кои ќе ви помогнат да го победите студот. Плишано плетено предиво ја гушка вашата глава за целодневна удобност. Со повеќе ткаенина, капата Peak е дизајнирана да одговара на вашите уши за да обезбеди топлина во постудени услови. Спецификација: Машка капа Состав: 100% полиестер Рачно перење.
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1SIZ Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Peak е машка капа која ќе стане ваш најдобар сојузник во постудените денови. Малку повисоко со мека, топла ткаенина за манжетни, нашето капче Nike Peak ви нуди стилски опции кои ќе ви помогнат да го победите студот. Плишано плетено предиво ја гушка вашата глава за целодневна удобност. Со повеќе ткаенина, капата Peak е дизајнирана да одговара на вашите уши за да обезбеди топлина во постудени услови.
Спецификација:

 • Машка капа
 • Состав: 100% полиестер
 • Рачно перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Капа FB6526-838
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FB6525-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Капа FB6526-071
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Peak
  Капа
  Nike Peak