за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
Код на производ: HR5344
adidas

adidas Linear

Код на производ: HR5344
Код на производителот: EAX23
adidas Linear е унисекс ранец за тренинг идеален за да го исполни вашиот животен стил. Моделот е наменет за секојдневно носење, без разлика дали одите во теретана или на кампување за викенд. Лесното полиестерско платно нуди издржливост при оптоварување благодарение на цврстото ткаење и засилување на дното на пакувањето. Скриен преден џеб со патент е погоден за вашите картички или клучеви. Што и да носите и каде и да ве однесе патувањето, малите дополнителни џебови овозможуваат лесен пристап и организација на работите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Ранец за тренинг - унисекс Капацитет: 22,5L Димензии: 14cm x 26,5cm x 46cm Засилено дно: 100% полиестерска пена Состав: 100% рециклиран полиестер Прилагодливи ремени за рамо.
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Linear е унисекс ранец за тренинг идеален за да го исполни вашиот животен стил. Моделот е наменет за секојдневно носење, без разлика дали одите во теретана или на кампување за викенд. Лесното полиестерско платно нуди издржливост при оптоварување благодарение на цврстото ткаење и засилување на дното на пакувањето. Скриен преден џеб со патент е погоден за вашите картички или клучеви. Што и да носите и каде и да ве однесе патувањето, малите дополнителни џебови овозможуваат лесен пристап и организација на работите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Ранец за тренинг - унисекс
 • Капацитет: 22,5L
 • Димензии: 14cm x 26,5cm x 46cm
 • Засилено дно: 100% полиестерска пена
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Прилагодливи ремени за рамо

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Тренинг
  Боја Зелена
  Колекција Performance
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари
  adidas Linear
  Ранец
  adidas Linear