за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Skechers ARCH FIT ROAD WALKER
Skechers ARCH FIT ROAD WALKER
Skechers ARCH FIT ROAD WALKER
Skechers ARCH FIT ROAD WALKER
Skechers ARCH FIT ROAD WALKER
Skechers ARCH FIT ROAD WALKER
Код на производ: 237333-OLBK
Skechers

Skechers ARCH FIT ROAD WALKER

Код на производ: 237333-OLBK
6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41 26
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
  • 43 43 28
  • 44 44 28.5
  • 45 45 29
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Skechers
Намена Lifestyle
Боја Зелена
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 237333-BBK
Цена 6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 237304-BBK
Цена 7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 118300-NVY
Цена 4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Skechers ARCH FIT ROAD WALKER
Патики
Skechers ARCH FIT ROAD WALKER