за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Nike W NIKE CALM SANDAL
Код на производ: FJ6043-002
Nike

Nike W NIKE CALM SANDAL

Код на производ: FJ6043-002
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Пливање
Боја Беж
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали FJ2595-001
Цена 3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали FJ2595-002
Цена 3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NIKE CALM SANDAL
Сандали
Nike W NIKE CALM SANDAL