за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Код на производ: 155196-WSL
Skechers

Skechers UNO - SHIMMER AWAY

Код на производ: 155196-WSL
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36.5 36.5 23.5
  • 37 37 24
  • 37.5 37.5 24.5
  • 38 38 25
  • 38.5 38.5 25.5
  • 39 39 2
  • 40 40 27
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Skechers
Намена Lifestyle
Боја Бела
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 177289-BLSH
Цена 4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 177289-BBK
Цена 4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 117509-BBK
Цена 4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Skechers UNO - SHIMMER AWAY
Патики
Skechers UNO - SHIMMER AWAY