за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Skechers BOBS B FLEX HI - FLY
Skechers BOBS B FLEX HI - FLY
Skechers BOBS B FLEX HI - FLY
Skechers BOBS B FLEX HI - FLY
Код на производ: 117385-BLSH
Skechers

Skechers BOBS B FLEX HI - FLY

Код на производ: 117385-BLSH
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36.5 36.5 23.5
  • 37 37 24
  • 37.5 37.5 24.5
  • 38 38 25
  • 38.5 38.5 25.5
  • 39 39 2
  • 40 40 27
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Skechers
Намена Lifestyle
Боја Розе
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 177289-BLSH
Цена 4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 177289-BBK
Цена 4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 117509-BBK
Цена 4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Skechers BOBS B FLEX HI - FLY
Патики
Skechers BOBS B FLEX HI - FLY