за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Код на производ: DX7615-004
Nike

Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS

Код на производ: DX7615-004
3.790 ДЕН
3.032 ДЕН
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4Y 36 23
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
  • 6.5Y 39 24.5
  • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4607-100
Цена 7.032 ДЕН
Заштеда 20%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4606-100
Цена 9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8037-001
Цена 4.945 ДЕН
Заштеда 50%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS
Патики
Nike NIKE STAR RUNNER 4 NN GS