за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Код на производ: DJ7926-302
Nike

Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX

Код на производ: DJ7926-302
10.890 ДЕН
8.167 ДЕН
8.167 ДЕН
Заштеда: 2.723 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 11 45 29
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Трчање
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DR2665-010
Цена 11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR2615-007
Цена 12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HJ6653-900
Цена 12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Патики
Nike NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX