за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Код на производ: HJ6653-900
Nike

Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP

Код на производ: HJ6653-900
12.890 ДЕН
12.890 ДЕН
12.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Трчање
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DJ7926-302
Цена 8.167 ДЕН
Заштеда 25%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HJ6648-900
Цена 11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX1978-102
Цена 13.352 ДЕН
Заштеда 20%
16.690 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP
Патики
Nike NIKE ZOOMX INVINCIBLE RN 3 FP