за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Skechers UNO GEN1
Код на производ: 310527L-LIL
Skechers

Skechers UNO GEN1

Код на производ: 310527L-LIL
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 34 21.5
  • 35 35 22
  • 36 36 23
  • 37 37 23.5
  • 38 38 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Skechers
Намена Lifestyle
Боја Лилакова
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310387L-WHT
Цена 2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310448L-LTPK
Цена 2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Skechers UNO GEN1
Патики
Skechers UNO GEN1