за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Vans SK8-Low
Код на производ: VN0A4UUK4W7
Vans

Vans SK8-Low

Код на производ: VN0A4UUK4W7
6.390 ДЕН
6.390 ДЕН
6.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36.5 36.5 23
 • 37 37 23.5
 • 38.5 38.5 24.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5 26
 • 41 41 26.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5 27.5
 • 43 43 28
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5 29
 • 45 45 29.5
 • 46 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUK6BT
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A38G1P0S
6.490 ДЕН
Додај во кошничка
Vans SK8-Low
Патики
Vans SK8-Low