за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Vans Old Skool
Vans Old Skool
Vans Old Skool
Vans Old Skool
Vans Old Skool
Vans Old Skool
Vans Old Skool
Vans Old Skool
Vans Old Skool
Vans Old Skool
Код на производ: VN0A38G1P0S
Vans

Vans Old Skool

Код на производ: VN0A38G1P0S
6.490 ДЕН
3.894 ДЕН
3.894 ДЕН
Заштеда: 2.596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 43 43 28
  • 44 44 28.5
  • 46 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7Q5ELV0
Цена 5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUK6BT
Цена 3.594 ДЕН
Заштеда 40%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUK4W7
Цена 3.834 ДЕН
Заштеда 40%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Vans Old Skool
Патики
Vans Old Skool