за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Vans Classic Slip-On
Код на производ: VN000EYEBLK
Vans

Vans Classic Slip-On

Код на производ: VN000EYEBLK

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

5.390 ДЕН
5.390 ДЕН
3.773 ДЕН
Заштеда: 1.617 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 40 40 25.5
  • 40.5 40.5 26
  • 41 41 26.5
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
  • 44.5 44.5 29
  • 46 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Vans Classic Slip-On
Патики
Vans Classic Slip-On