за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Vans UA Authentic
Код на производ: VN000EE3BLK
Vans

Vans UA Authentic

Код на производ: VN000EE3BLK
5.390 ДЕН
5.390 ДЕН
3.773 ДЕН
Заштеда: 1.617 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36 22.5
  • 36.5 36.5 23
  • 37 37 23.5
  • 38 38 24
  • 38.5 38.5 24.5
  • 40.5 40.5 26
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
  • 44 44 28.5
  • 44.5 44.5 29
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7Q5ELV0
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUK6BT
4.792 ДЕН
Заштеда 20%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUK4W7
5.112 ДЕН
Заштеда 20%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Vans UA Authentic
Патики
Vans UA Authentic