за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance XC 72
New Balance XC 72
New Balance XC 72
New Balance XC 72
New Balance XC 72
New Balance XC 72
New Balance XC 72
New Balance XC 72
New Balance XC 72
New Balance XC 72
Код на производ: UXC72QI
New Balance

New Balance XC 72

Код на производ: UXC72QI
Новата машка lifestyle патика NEW BALANCE XC-72 оди уште подалеку во непозната територија со безвременски дизајн инспириран од визионерскиот концепт автомобил од 1970-тите. Три впечатливи карактеристики на надворешниот ѓон со груб релјефен профил и остри рабови му даваат на овој модел агресивна, експериментална линија. XC-72 е иднината за која сонуваше минатото. Спецификација: Машки lifestyle патики Вертикално поделен надворешен ѓон со два нелизгачки профили за тврди површини Стабилизирачка пета со шаблон од рибина коска на ѓонот Горен дел од кожа од антилопа и мрежа со рециклирана содржина во логото N, врвките и поставата Гумен ѓон направен од 5% рециклиран материјал Еднослоен микрофибер јазик Квадратната форма на предниот дел на патиката е инспирирана од дизајнот на концептните автомобили од 1970-тите.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Новата машка lifestyle патика NEW BALANCE XC-72 оди уште подалеку во непозната територија со безвременски дизајн инспириран од визионерскиот концепт автомобил од 1970-тите. Три впечатливи карактеристики на надворешниот ѓон со груб релјефен профил и остри рабови му даваат на овој модел агресивна, експериментална линија. XC-72 е иднината за која сонуваше минатото.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Вертикално поделен надворешен ѓон со два нелизгачки профили за тврди површини
 • Стабилизирачка пета со шаблон од рибина коска на ѓонот
 • Горен дел од кожа од антилопа и мрежа со рециклирана содржина во логото N, врвките и поставата
 • Гумен ѓон направен од 5% рециклиран материјал
 • Еднослоен микрофибер јазик
 • Квадратната форма на предниот дел на патиката е инспирирана од дизајнот на концептните автомобили од 1970-тите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд New Balance
  Намена Lifestyle
  Боја Тегет
  ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Bojan
  Bojan
  21.06.2024. 16:09

  Слични производи

  New Balance XC 72
  Патики
  New Balance XC 72