за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
Код на производ: IE1553
adidas

adidas SUPER SALA 2

Код на производ: IE1553
Код на производителот: LYQ88
adidas SUPER SALA 2 I се детски патики за идните футсал ѕвезди направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики претставуваат се што ви е потребно за да владеете на теренот за мал фудбал. Облечете ги за да уживате во удобноста и да ја водите играта додека атмосферата се загрева на теренот. Мекиот синтетички горен дел е обложен со текстил за совршено вклопување. Долу на дното има гумен ѓон кој ви помага брзо да реагирате на рамни површини. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Детски патики за мал фудбал Синтетички горен дел Текстилна облога Гумен ѓон кој не остава траги.
2.688 ДЕН
2.688 ДЕН
2.150 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas SUPER SALA 2 I се детски патики за идните футсал ѕвезди направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики претставуваат се што ви е потребно за да владеете на теренот за мал фудбал. Облечете ги за да уживате во удобноста и да ја водите играта додека атмосферата се загрева на теренот. Мекиот синтетички горен дел е обложен со текстил за совршено вклопување. Долу на дното има гумен ѓон кој ви помага брзо да реагирате на рамни површини. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Детски патики за мал фудбал
 • Синтетички горен дел
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд adidas
  Намена Фудбал
  Боја Зелена
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE4068
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.091 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE4070
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.091 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ2465
  2.452 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas SUPER SALA 2
  Патики
  adidas SUPER SALA 2