за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
Код на производ: GZ9505
adidas

adidas ADILETTE SHOWER

Код на производ: GZ9505
Код на производителот: LUT50
Од базен, до туш, до вашата дневна соба, женските папучи ADILETTE SHOWER се направени за напорна работа и вистинска релаксација. Конструкцијата што се повлекува обезбедува сигурно вклопување и го олеснува ставањето и вадењето. Лесните перничиња во средниот ѓон обезбедуваат целодневна удобност. Логото на adidas го комплетира стилот на иконата марка. Спецификација: Женски папучи Синтетички горен дел Обликувано газиште.
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 38 23.5
 • 9 43 27.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Од базен, до туш, до вашата дневна соба, женските папучи ADILETTE SHOWER се направени за напорна работа и вистинска релаксација. Конструкцијата што се повлекува обезбедува сигурно вклопување и го олеснува ставањето и вадењето. Лесните перничиња во средниот ѓон обезбедуваат целодневна удобност. Логото на adidas го комплетира стилот на иконата марка. Спецификација:

 • Женски папучи
 • Синтетички горен дел
 • Обликувано газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  Колекција Sportswear
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи H03618
  2.007 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas ADILETTE SHOWER
  Папучи
  adidas ADILETTE SHOWER