за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Код на производ: GY1542
Reebok

Reebok Classic Leather

Код на производ: GY1542
REEBOK Classic Leather се унисекс lifestyle патики инспирирани од дизајнот на патиките за трчање од осумдесеттите. Горниот дел е мек и лесен, изработен од еластична кожа и им дава удобност на вашите стапала. Средниот EVA ѓон ја зголемува удобноста со лесното амортизирање, давајќи ви ја пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Патиките се со плиток профил и класични врвки. Контрастните странични ленти и култното Union Jack лого се директно од архивите на Reebok. Смелите бои на овие класични патики се позајмени од универзитетскиот стил. Уживајте во стариот, добар, Reebok класик. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да да прошетате низ градските улици. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и додава самодоверба на вашиот чекор.Спецификација: Унисекс патики инспирирани од трчање Кожно горниште Плиток профил Врвки Eva среден ѓон Гумен ѓон.
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
4.333 ДЕН
Заштеда: 1.857 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 12.5 46 30.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

REEBOK Classic Leather се унисекс lifestyle патики инспирирани од дизајнот на патиките за трчање од осумдесеттите. Горниот дел е мек и лесен, изработен од еластична кожа и им дава удобност на вашите стапала. Средниот EVA ѓон ја зголемува удобноста со лесното амортизирање, давајќи ви ја пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Патиките се со плиток профил и класични врвки. Контрастните странични ленти и култното Union Jack лого се директно од архивите на Reebok. Смелите бои на овие класични патики се позајмени од универзитетскиот стил. Уживајте во стариот, добар, Reebok класик. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да да прошетате низ градските улици. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и додава самодоверба на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Унисекс патики инспирирани од трчање
 • Кожно горниште
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Eva среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Reebok
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY0953
  3.913 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FZ2923
  3.714 ДЕН
  Заштеда 40%
  6.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV4276
  3.095 ДЕН
  Заштеда 50%
  6.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Reebok Classic Leather
  Патики
  Reebok Classic Leather