за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Reebok CL LEGACY
Код на производ: FZ2923
Reebok

Reebok CL LEGACY

Код на производ: FZ2923
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
3.714 ДЕН
Заштеда: 2.476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10 43 28
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Намена Lifestyle
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY1542
4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY0953
3.913 ДЕН
Заштеда 30%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4276
3.095 ДЕН
Заштеда 50%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Reebok CL LEGACY
Патики
Reebok CL LEGACY