за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Reebok Legacy 83
Код на производ: FX3268
Reebok

Reebok Legacy 83

Код на производ: FX3268
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
3.714 ДЕН
Заштеда: 2.476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6.5 37 23.5
  • 7 37.5 24
  • 8 38.5 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Намена Lifestyle
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ6523
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ2235
6.152 ДЕН
Заштеда 20%
7.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ2159
5.383 ДЕН
Заштеда 30%
7.690 ДЕН
Додај во кошничка
Reebok Legacy 83
Патики
Reebok Legacy 83