за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Nike Blazer Mid Pro Club
Код на производ: FB8891-001
Nike

Nike Blazer Mid Pro Club

Код на производ: FB8891-001
Nike Blazer Mid Pro Club е машка патика која ве поддржува да продолжите да напредувате. Задржувајќи ја класичната едноставност и удобност што ги сакате, вашите омилени патики се надградени за модерната ера. Дополнителна гума се протега од средниот ѓон до Swoosh, давајќи му храбар пресврт во доза од класиците на Nike од 70-тите. Горниот дел со дизајн на лепенка додава совршена количина на ретро став. Дополнителната гума од страна додава издржливост и е инспирирана од прототипот од 1978 година. Материјалите за завршна обработка со висок дизајн совршено го одржуваат дизајнот. изгледајте безвременски со овие лесни за носење машки патики. Дизајнот со среден врв и традиционалната врвка им даваат на овие патики класичен изглед. Вулканизираната конструкција го спојува ѓонот со средниот ѓон, давајќи им на овие патики рационализиран изглед што можете да го носите насекаде. Гумениот ѓон обезбедува прилепување и издржливост. Спецификација: Машки патики – lifestyle Кожен горен дел Гумен ѓон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Blazer Mid Pro Club е машка патика која ве поддржува да продолжите да напредувате. Задржувајќи ја класичната едноставност и удобност што ги сакате, вашите омилени патики се надградени за модерната ера. Дополнителна гума се протега од средниот ѓон до Swoosh, давајќи му храбар пресврт во доза од класиците на Nike од 70-тите. Горниот дел со дизајн на лепенка додава совршена количина на ретро став. Дополнителната гума од страна додава издржливост и е инспирирана од прототипот од 1978 година. Материјалите за завршна обработка со висок дизајн совршено го одржуваат дизајнот. изгледајте безвременски со овие лесни за носење машки патики. Дизајнот со среден врв и традиционалната врвка им даваат на овие патики класичен изглед. Вулканизираната конструкција го спојува ѓонот со средниот ѓон, давајќи им на овие патики рационализиран изглед што можете да го носите насекаде. Гумениот ѓон обезбедува прилепување и издржливост.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 695484-003
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Blazer Mid Pro Club
  Патики
  Nike Blazer Mid Pro Club