за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Код на производ: FB8455-001
Nike

Nike Air Max 90

Код на производ: FB8455-001
Оваа зима, Nike Air Max 90 женската lifestyle патика доаѓа во кадифени слоеви. Изградени на пресекот на музиката, уметноста и културата, овие шампионски патики за трчање помогнаа да се дефинираат 90-тите. Прославени преку бројни соработки, нивните впечатливи визуелни елементи, Waffle ѓон и видливите единици Air Max ги одржуваат во живот. Првично дизајниран за тркачки перформанси, единицата Air Max во петицата обезбедува одлично амортизирање. Класичната конструкција ве води во 90-тите, додека современите методи на производство, материјали и бои ве туркаат во иднината со секој чекор. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилен горен дел со слоеви од кожа и сомот Единица Air Max Среден ѓон од пена Waffle гумен ѓон.
11.490 ДЕН
11.490 ДЕН
11.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Оваа зима, Nike Air Max 90 женската lifestyle патика доаѓа во кадифени слоеви. Изградени на пресекот на музиката, уметноста и културата, овие шампионски патики за трчање помогнаа да се дефинираат 90-тите. Прославени преку бројни соработки, нивните впечатливи визуелни елементи, Waffle ѓон и видливите единици Air Max ги одржуваат во живот. Првично дизајниран за тркачки перформанси, единицата Air Max во петицата обезбедува одлично амортизирање. Класичната конструкција ве води во 90-тите, додека современите методи на производство, материјали и бои ве туркаат во иднината со секој чекор.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел со слоеви од кожа и сомот
 • Единица Air Max
 • Среден ѓон од пена
 • Waffle гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Мултиколор
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max 90
  Патики
  Nike Air Max 90