за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Reebok AZTREK
Код на производ: DV4276
Reebok

Reebok AZTREK

Код на производ: DV4276
6.190 ДЕН
2.785 ДЕН
2.785 ДЕН
Заштеда: 3.405 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10 43 28
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Намена Lifestyle
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY1542
Цена 4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074156
Цена 3.432 ДЕН
Заштеда 20%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074281
Цена 3.432 ДЕН
Заштеда 20%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Reebok AZTREK
Патики
Reebok AZTREK