за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Nike Waffle 1 SE
Код на производ: DX4309-100
Nike

Nike Waffle 1 SE

Код на производ: DX4309-100
Nike Waffle 1 SE женски патики за секој ден дизајнирани за целодневно носење затоа што вашите стапала заслужуваат удобност. Комбинацијата на класичен ѓон, задебелено Swoosh лого и засилување на петицата носи ретро изглед и модерни детали. Горниот дел е изработен од мешавина на кожа и текстил, што говори за квалитетот на изработката и нема сомнеж дека ова не е парче за една сезона. Плиткиот профил и суптилните линии придонесуваат за изгледот на спортска елеганција. Двојниот среден ѓон ја задржува својата класична форма, но е подобрен за поголема удобност. Гумениот waffle ѓон спречува лизгање. Спецификација: Женски патики за секој ден Swoosh лого Плиток профил Двоен среден ѓон Waffle гумен ѓон Кожен горен дел.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

7.790 ДЕН
7.790 ДЕН
5.453 ДЕН
Заштеда: 2.337 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Waffle 1 SE женски патики за секој ден дизајнирани за целодневно носење затоа што вашите стапала заслужуваат удобност. Комбинацијата на класичен ѓон, задебелено Swoosh лого и засилување на петицата носи ретро изглед и модерни детали. Горниот дел е изработен од мешавина на кожа и текстил, што говори за квалитетот на изработката и нема сомнеж дека ова не е парче за една сезона. Плиткиот профил и суптилните линии придонесуваат за изгледот на спортска елеганција. Двојниот среден ѓон ја задржува својата класична форма, но е подобрен за поголема удобност. Гумениот waffle ѓон спречува лизгање.
Спецификација:

 • Женски патики за секој ден
 • Swoosh лого
 • Плиток профил
 • Двоен среден ѓон
 • Waffle гумен ѓон
 • Кожен горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Waffle 1 SE
  Патики
  Nike Waffle 1 SE