за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Nike Air Max Plus
Код на производ: DX3093-001
Nike

Nike Air Max Plus

Код на производ: DX3093-001
10.590 ДЕН
10.590 ДЕН
10.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 4Y 36 23
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
  • 6.5Y 39 24.5
  • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV5456-005
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
Цена 3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DH9393-105
Цена 5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4592-100
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
Цена 4.245 ДЕН
Заштеда 50%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Air Max Plus
Патики
Nike Air Max Plus