за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Nike Blazer Mid Victory
Код на производ: DR2948-100
Nike

Nike Blazer Mid Victory

Код на производ: DR2948-100
Со внимателно изработена естетика, женската lifestyle патика Nike Blazer Mid Victory е издигната на следното ниво со експресивен урбан допир. Скриениот систем на врвки го издигнува нивниот безвременски дизајн додека и дава естетика на патиката. Подигнатиот среден ѓон го истакнува вашиот изглед, додека гуменото засилување во пределот на прстите додава издржливост. Премиум материјалите, вклучувајќи мека кожа и амортизирана ткаенина на отворот на патиката додаваат луксуз и удобност. Оригинално дизајниран за кошаркарски перформанси, издржливата конструкција, цврстото шиење и лесното поврзување обезбедуваат траен комфор. Вулканизирана конструкција го поврзува ѓонот со средниот ѓон, за аеродинамичен изглед кој е флексибилен. Гумениот надворешен ѓон додава влечење и издржливост. Спецификација: Длабок профил Врвки Кожен горен дел Гумен среден и надворешен ѓон.
8.190 ДЕН
8.190 ДЕН
6.552 ДЕН
Заштеда: 1.638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Со внимателно изработена естетика, женската lifestyle патика Nike Blazer Mid Victory е издигната на следното ниво со експресивен урбан допир. Скриениот систем на врвки го издигнува нивниот безвременски дизајн додека и дава естетика на патиката. Подигнатиот среден ѓон го истакнува вашиот изглед, додека гуменото засилување во пределот на прстите додава издржливост. Премиум материјалите, вклучувајќи мека кожа и амортизирана ткаенина на отворот на патиката додаваат луксуз и удобност. Оригинално дизајниран за кошаркарски перформанси, издржливата конструкција, цврстото шиење и лесното поврзување обезбедуваат траен комфор. Вулканизирана конструкција го поврзува ѓонот со средниот ѓон, за аеродинамичен изглед кој е флексибилен. Гумениот надворешен ѓон додава влечење и издржливост.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Гумен среден и надворешен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Blazer Mid Victory
  Патики
  Nike Blazer Mid Victory