за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Nike Air Jordan 1 Mid
Код на производ: DQ8426-517
Nike

Nike Air Jordan 1 Mid

Код на производ: DQ8426-517
Nike Air Jordan 1 Mid машките lifestyle патики внесуваат ретро вибрација во вашиот препознатлив стил. Инспирирани од оригиналниот AJ1 модел, тие го задржуваат легендарниот изглед кој го сакате, додека бојата и острата кожа додаваат посебен изглед. Комбинацијата на вистинска и синтетичка кожа на горниот дел се комбинира со текстил и обезбедува зголемена издржливост, па затоа не постои сомнеж дека ова парче не е парче за една сезона. Средниот ѓон од пена и Nike Air амортизацијата овозможуваат незаборавно чувство на мекост додека шутирате тројка или додека шетате низ градските улици. Гумениот ѓон со кружни обрасци обезбедува сигурна влечна сила. Не треба да го менувате она што е добро, само надградете го - додајте го Nike Air Jordan 1 Mid SE во вашата Jordan колекција. Спецификација: Машки lifestyle патики Врвки Полудлабок профил Воздушни перничиња Среден ѓон од пена Состав на горништето: вистинска и синтетичка кожа, текстил Гумен ѓон .
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Jordan 1 Mid машките lifestyle патики внесуваат ретро вибрација во вашиот препознатлив стил. Инспирирани од оригиналниот AJ1 модел, тие го задржуваат легендарниот изглед кој го сакате, додека бојата и острата кожа додаваат посебен изглед. Комбинацијата на вистинска и синтетичка кожа на горниот дел се комбинира со текстил и обезбедува зголемена издржливост, па затоа не постои сомнеж дека ова парче не е парче за една сезона. Средниот ѓон од пена и Nike Air амортизацијата овозможуваат незаборавно чувство на мекост додека шутирате тројка или додека шетате низ градските улици. Гумениот ѓон со кружни обрасци обезбедува сигурна влечна сила. Не треба да го менувате она што е добро, само надградете го - додајте го Nike Air Jordan 1 Mid SE во вашата Jordan колекција.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врвки
 • Полудлабок профил
 • Воздушни перничиња
 • Среден ѓон од пена
 • Состав на горништето: вистинска и синтетичка кожа, текстил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Кошарка
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Air Jordan 1 Mid
  Патики
  Nike Air Jordan 1 Mid