за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Nike Air Huarache Crater PRM
Код на производ: DQ5013-001
Nike

Nike Air Huarache Crater PRM

Код на производ: DQ5013-001
Nike AIR HUARACHE CRATER PRM машките патики го издржаа тестот на времето и останаа популарни од своето деби. Препознатливата силуета од 90-тите години на минатиот век ги доближува класичните спортски патики до парчињата кои се дел од урбаната мода. Редизајнираниот модел носи футуристички изглед во форма на кафез на петицата и издолжен јазик за полесно облекување. Nike AIR HUARACHE CRATER PRM изгледа совршено и се вклопува уште подобро, гушкајќи го стапалото и обезбедувајќи ја потребната удобност. Препознатливото Nike Air перниче, првично дизајнирано за трчање со високи перформанси, обезбедува удобност. Во комбинација со плетениот горен дел во форма на шаховска табла даваат неверојатно чувство. Средниот Crater Foam ѓон додава спортски, но софистициран изглед и стабилност. Вашите стапала го заслужуваат најдоброто, затоа не им го ускратувајте правото на бескомпромисна удобност. Внатрешноста на патиката се обвиткува околу целото стапало како чорап за да постигне персонализирано вклопување. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и сигурно прилепување на површина. Спецификација: Машки lifestyle патики Внатрешност налик на чорап Crater Foam среден ѓон Врвки Издолжен јазик Гумен ѓон .
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike AIR HUARACHE CRATER PRM машките патики го издржаа тестот на времето и останаа популарни од своето деби. Препознатливата силуета од 90-тите години на минатиот век ги доближува класичните спортски патики до парчињата кои се дел од урбаната мода. Редизајнираниот модел носи футуристички изглед во форма на кафез на петицата и издолжен јазик за полесно облекување. Nike AIR HUARACHE CRATER PRM изгледа совршено и се вклопува уште подобро, гушкајќи го стапалото и обезбедувајќи ја потребната удобност. Препознатливото Nike Air перниче, првично дизајнирано за трчање со високи перформанси, обезбедува удобност. Во комбинација со плетениот горен дел во форма на шаховска табла даваат неверојатно чувство. Средниот Crater Foam ѓон додава спортски, но софистициран изглед и стабилност. Вашите стапала го заслужуваат најдоброто, затоа не им го ускратувајте правото на бескомпромисна удобност. Внатрешноста на патиката се обвиткува околу целото стапало како чорап за да постигне персонализирано вклопување. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и сигурно прилепување на површина.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Внатрешност налик на чорап
 • Crater Foam среден ѓон
 • Врвки
 • Издолжен јазик
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Сива
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ2437-001
  8.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9754-001
  9.933 ДЕН
  Заштеда 30%
  14.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Nike Air Huarache Crater PRM
  Патики
  Nike Air Huarache Crater PRM