за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Nike Air Max Terrascape Plus
Код на производ: DN4590-004
Nike

Nike Air Max Terrascape Plus

Код на производ: DN4590-004
Nike Air Max Terrascape Plus се машки lifestyle патики. Горниот прозрачен дел придонесува за протокот на воздух и зачувување на свежината на стапалата. Гумениот ѓон исполнет со воздушни единици обезбедува целодневна удобност, а гумените засилувања на горниот дел придонесуваат за издржливоста и долготрајноста на моделот. Ефективноста не изостана ниту овој пат. Врзете ги врвките или едноставно вметнете ги во патиките ако преферирате полежерен стил и започнете го новиот ден со нови победи. Спецификација: Машки патики Врвки Плиток профил Воздушна единица Прозрачен горен дел.
12.790 ДЕН
12.790 ДЕН
8.953 ДЕН
Заштеда: 3.837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Terrascape Plus се машки lifestyle патики. Горниот прозрачен дел придонесува за протокот на воздух и зачувување на свежината на стапалата. Гумениот ѓон исполнет со воздушни единици обезбедува целодневна удобност, а гумените засилувања на горниот дел придонесуваат за издржливоста и долготрајноста на моделот. Ефективноста не изостана ниту овој пат. Врзете ги врвките или едноставно вметнете ги во патиките ако преферирате полежерен стил и започнете го новиот ден со нови победи.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Воздушна единица
 • Прозрачен горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ2437-001
  8.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9754-001
  9.933 ДЕН
  Заштеда 30%
  14.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD2765-400
  9.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max Terrascape Plus
  Патики
  Nike Air Max Terrascape Plus