за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Код на производ: DN4378-001
Nike

Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD

Код на производ: DN4378-001
4.790 ДЕН
3.353 ДЕН
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3C 18.5 9
  • 4C 19.5 10
  • 5C 21 11
  • 7C 23.5 13
  • 8C 25 14
  • 10C 27 16
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD
Патики
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 TD