за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Nike Court Vision Mid Next Nature
Код на производ: DN3577-600
Nike

Nike Court Vision Mid Next Nature

Код на производ: DN3577-600
Запознајте ги машките lifestyle патики Nike Court Vision Mid Next Nature кои нудат удобност и стил од следната генерација. Дали сте заљубени во класичниот изглед на кошаркарските патики од 80-тите, но го сакате брзото темпо на денешницата? Тогаш ова е вистинскиот модел за вас. Модерен, класичен ремикс на Nike кој содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Кожниот горен дел е заменет со синтетик кој го зачувува духот на оригиналот. Плишаната потпетица додава елеганција и удобност. Вградената плитка силуета изгледа елегантно, без да одзема ништо од удобноста. Перфорацијата на страна и на прстите ги одржува стапалата свежи во текот на денот. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Машки lifestyle патики Врвки Полудлабок профил Перфорации Лого на Nike Гумен ѓон.
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
4.952 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Запознајте ги машките lifestyle патики Nike Court Vision Mid Next Nature кои нудат удобност и стил од следната генерација. Дали сте заљубени во класичниот изглед на кошаркарските патики од 80-тите, но го сакате брзото темпо на денешницата? Тогаш ова е вистинскиот модел за вас. Модерен, класичен ремикс на Nike кој содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Кожниот горен дел е заменет со синтетик кој го зачувува духот на оригиналот. Плишаната потпетица додава елеганција и удобност. Вградената плитка силуета изгледа елегантно, без да одзема ништо од удобноста. Перфорацијата на страна и на прстите ги одржува стапалата свежи во текот на денот. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врвки
 • Полудлабок профил
 • Перфорации
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црвена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ2437-001
  8.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9754-001
  9.933 ДЕН
  Заштеда 30%
  14.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD2765-400
  9.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Court Vision Mid Next Nature
  Патики
  Nike Court Vision Mid Next Nature