за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Nike Jordan Delta 3 Low
Код на производ: DN2647-007
Nike

Nike Jordan Delta 3 Low

Код на производ: DN2647-007
9.890 ДЕН
7.912 ДЕН
7.912 ДЕН
Заштеда: 1.978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB2238-001
Цена 10.192 ДЕН
Заштеда 25%
13.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX4985-600
Цена 6.892 ДЕН
Заштеда 25%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2944-600
Цена 7.342 ДЕН
Заштеда 25%
9.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Jordan Delta 3 Low
Патики
Nike Jordan Delta 3 Low