за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Nike Air Max Futura
Код на производ: DM9922-200
Nike

Nike Air Max Futura

Код на производ: DM9922-200
Nike Air Max Futura женските lifestyle патики се реимагинација на спортскиот легендарен модел - од дизајн до функционалност и стил. Техничките детали како обликуваната пластика во пределот на петицата во комбинација со традиционалниот велур и текстил додаваат нова длабочина на класичниот изглед што го сакате. Лебдечкото Swoosh лого и откриените шевови дополнително го освежуваат нивниот ретро изглед. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од велур и текстил Air Max единица Удобен среден ѓон Гумен ѓон .
11.390 ДЕН
11.390 ДЕН
7.973 ДЕН
Заштеда: 3.417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Futura женските lifestyle патики се реимагинација на спортскиот легендарен модел - од дизајн до функционалност и стил. Техничките детали како обликуваната пластика во пределот на петицата во комбинација со традиционалниот велур и текстил додаваат нова длабочина на класичниот изглед што го сакате. Лебдечкото Swoosh лого и откриените шевови дополнително го освежуваат нивниот ретро изглед.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од велур и текстил
 • Air Max единица
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max Futura
  Патики
  Nike Air Max Futura