за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
Код на производ: DM9073-300
Nike

Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature

Код на производ: DM9073-300
Nike Air Max Racer се женски lifestyle патики. Плиткиот профил зрачи со елеганција, а воздушната единица асоцира на градските улици и добриот стил. Препуштете се на удобноста и моќниот изглед на Air Max Racer патиките. Инспириран од моделот од 2012 година, лесен како пердув и речиси целосно изработено беспрекореното горниште зрачи со револуционерен дизајн. Врзете ги врвките и внесете решителност и сигурност во вашиот живот.Спецификација: Женски патики Врвки Плиток профил Гумен ѓон Воздушна единица Прозрачно горниште Nike Swoosh лого.
11.390 ДЕН
11.390 ДЕН
7.973 ДЕН
Заштеда: 3.417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Racer се женски lifestyle патики. Плиткиот профил зрачи со елеганција, а воздушната единица асоцира на градските улици и добриот стил. Препуштете се на удобноста и моќниот изглед на Air Max Racer патиките. Инспириран од моделот од 2012 година, лесен како пердув и речиси целосно изработено беспрекореното горниште зрачи со револуционерен дизајн. Врзете ги врвките и внесете решителност и сигурност во вашиот живот.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Воздушна единица
 • Прозрачно горниште
 • Nike Swoosh лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Мултиколор
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature
  Патики
  Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature