за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Nike Air Max Pre-Day Next Nature
Код на производ: DM8259-600
Nike

Nike Air Max Pre-Day Next Nature

Код на производ: DM8259-600
Преземајќи го класичниот изглед на атлетското Nike наследрст кое влегува во новото царство, Nike Air Max Pre-Day Next Nature женските lifestyle патики ви носат брз изглед кој е подготвен за денешниот свет. Комбиниравме ретро естетика со редуциран дизајн, прикажувајќи ги Air единиците на сосема свеж начин. Инспирирани од култните патики за трчање, нивниот горен дел има ретро Swoosh, прошиени слоеви и мешавина од материјали, вклучувајќи рециклирани ткаенини. Освежениот гумен waffle ѓон нуди одлично прилепување на површина и издржливост. Овие патики се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Спецификации: Плиток профил Врвки Горен дел од мешан материјал Air единици Среден ѓон од пена Гумен waffle ѓон .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
6.923 ДЕН
Заштеда: 2.967 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Преземајќи го класичниот изглед на атлетското Nike наследрст кое влегува во новото царство, Nike Air Max Pre-Day Next Nature женските lifestyle патики ви носат брз изглед кој е подготвен за денешниот свет. Комбиниравме ретро естетика со редуциран дизајн, прикажувајќи ги Air единиците на сосема свеж начин. Инспирирани од култните патики за трчање, нивниот горен дел има ретро Swoosh, прошиени слоеви и мешавина од материјали, вклучувајќи рециклирани ткаенини. Освежениот гумен waffle ѓон нуди одлично прилепување на површина и издржливост. Овие патики се направени од најмалку 20% рециклиран материјал.
Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мешан материјал
 • Air единици
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Air Max Pre-Day Next Nature
  Патики
  Nike Air Max Pre-Day Next Nature