за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Код на производ: DJ9975-001
Nike

Nike Air Vapormax 2021 Flyknit

Код на производ: DJ9975-001
Направени од најмалку 40% рециклирани материјали, Nike Air VaporMax 2021 Flyknit женските патики поставуваат нови стандарди во дефинирањето на удобноста. Супер еластичната и потпорна Flyknit ткаенина изработена од силно, но сепак лесно плетено, дава лесно чувство. Од друга страна, обезбедува совршена поддршка и прозрачност. На овој модел, стандардните Air единици се усовршени и создадена е една голема која се протега од петицата до прстите. Оваа VaporMax Air единица обезбедува супер лесно и флексибилно амортизирање. Дното е делумно изработено од рециклиран Nike Grind материјал. Зачекорете во иднината со Nike Air VaporMax 2021 Flyknit патиките и почувствувајте ги добрите вибрации. Спецификација: Женски патики Плиток профил Врвки Плетено горниште Јазиче над петицата VaporMax Air во ѓонот од пети до прсти.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

15.890 ДЕН
15.890 ДЕН
11.123 ДЕН
Заштеда: 4.767 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Направени од најмалку 40% рециклирани материјали, Nike Air VaporMax 2021 Flyknit женските патики поставуваат нови стандарди во дефинирањето на удобноста. Супер еластичната и потпорна Flyknit ткаенина изработена од силно, но сепак лесно плетено, дава лесно чувство. Од друга страна, обезбедува совршена поддршка и прозрачност. На овој модел, стандардните Air единици се усовршени и создадена е една голема која се протега од петицата до прстите. Оваа VaporMax Air единица обезбедува супер лесно и флексибилно амортизирање. Дното е делумно изработено од рециклиран Nike Grind материјал. Зачекорете во иднината со Nike Air VaporMax 2021 Flyknit патиките и почувствувајте ги добрите вибрации.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Плетено горниште
 • Јазиче над петицата
 • VaporMax Air во ѓонот од пети до прсти

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Сива
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
  Патики
  Nike Air Vapormax 2021 Flyknit