за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Spark
Nike Spark
Nike Spark
Nike Spark
Nike Spark
Nike Spark
Nike Spark
Nike Spark
Nike Spark
Nike Spark
Код на производ: DJ6945-005
Nike

Nike Spark

Код на производ: DJ6945-005
Додадете малку искра во вашиот изглед со Nike SPARK женските lifestyle патики. Овие патики комбинираат луксузен комфор со дополнителна стабилност - без жртвување на стилот. Двојниот среден ѓон од пена, мекиот отвор и плишаниот јазик ви нудат удобност, додека елегантниот дизајн носи дополнителна енергија. Цврстата плоча помеѓу меката пена на долниот дел и поцврстата пена на горниот дел, ви овозможуваат беспрекорна стабилност. Лесниот мрежест, прозрачен горен дел е зајакнат со издржливи слоеви. Линиите на табаните се дизајнирани во брановидна форма, кои заедно со кружните врвки даваат organic вибрации. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Среден ѓон со двојна пена .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
6.923 ДЕН
Заштеда: 2.967 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Додадете малку искра во вашиот изглед со Nike SPARK женските lifestyle патики. Овие патики комбинираат луксузен комфор со дополнителна стабилност - без жртвување на стилот. Двојниот среден ѓон од пена, мекиот отвор и плишаниот јазик ви нудат удобност, додека елегантниот дизајн носи дополнителна енергија. Цврстата плоча помеѓу меката пена на долниот дел и поцврстата пена на горниот дел, ви овозможуваат беспрекорна стабилност. Лесниот мрежест, прозрачен горен дел е зајакнат со издржливи слоеви. Линиите на табаните се дизајнирани во брановидна форма, кои заедно со кружните врвки даваат organic вибрации.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон со двојна пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Spark
  Патики
  Nike Spark