за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Код на производ: DD1068-002
Nike

Nike Air Huarache

Код на производ: DD1068-002
Nike Air Huarache машките патики веднаш ќе станат вашите омилено парче поради удобноста која ви ја нудат. Меката кожа на горниот дел измешана со супер прозрачна и совршено сјајна ткаенина лесно се вклопува во секоја комбинација на облека. Нивното култно засилување на потпетиците и небрендираниот дизајн го враќаат изгледот од раните 1990-ти што го сакате. Првично дизајнирана да обезбеди добри перформанси при трчање, Nike Air единицата обезбедува траен комфор. Кадифено мекиот среден ѓон ви дава меко чувство. Гумениот ѓон додава издржливост и добар стисок. Спецификација: Машки патики – lifestyle Плиток профил Врвки Кожен горен дел и прозрачна ткаенина Карактеристично засилување на петицата Nike Air перниче Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
9.190 ДЕН
9.190 ДЕН
7.352 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Huarache машките патики веднаш ќе станат вашите омилено парче поради удобноста која ви ја нудат. Меката кожа на горниот дел измешана со супер прозрачна и совршено сјајна ткаенина лесно се вклопува во секоја комбинација на облека. Нивното култно засилување на потпетиците и небрендираниот дизајн го враќаат изгледот од раните 1990-ти што го сакате. Првично дизајнирана да обезбеди добри перформанси при трчање, Nike Air единицата обезбедува траен комфор. Кадифено мекиот среден ѓон ви дава меко чувство. Гумениот ѓон додава издржливост и добар стисок.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел и прозрачна ткаенина
 • Карактеристично засилување на петицата
 • Nike Air перниче
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ2437-001
  8.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9754-001
  9.933 ДЕН
  Заштеда 30%
  14.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD2765-400
  9.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Huarache
  Патики
  Nike Air Huarache