за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Nike Blazer Low Platform
Код на производ: DJ0292-100
Nike

Nike Blazer Low Platform

Код на производ: DJ0292-100
Nike Blazer Low Platform се култни женски патики со модерен пресврт. Издигнете се над стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од поинаква перспектива со овие Nike патики со ниска платформа ѓон. Горниот дел обезбедува удобност, додека подигнатиот среден ѓон со двојни детали, покрај доброто амортизирање, дава самодоверба и сигурност. Зајакнатата потпетица додава естетиката. Вулканизираната конструкција го спојува надворешниот и средниот ѓон со аеродинамичен изглед и чувство. Бидете смели и облечете ги овие Nike патики и зачекорете со самодоверба и стил. Спецификација: Женски lifestyle патики Подигнат среден ѓон Засилена потпетица со низок профил Вулканизирана конструкција Гумен ѓон.
7.090 ДЕН
7.090 ДЕН
4.963 ДЕН
Заштеда: 2.127 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Blazer Low Platform се култни женски патики со модерен пресврт. Издигнете се над стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од поинаква перспектива со овие Nike патики со ниска платформа ѓон. Горниот дел обезбедува удобност, додека подигнатиот среден ѓон со двојни детали, покрај доброто амортизирање, дава самодоверба и сигурност. Зајакнатата потпетица додава естетиката. Вулканизираната конструкција го спојува надворешниот и средниот ѓон со аеродинамичен изглед и чувство. Бидете смели и облечете ги овие Nike патики и зачекорете со самодоверба и стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Подигнат среден ѓон
 • Засилена потпетица со низок профил
 • Вулканизирана конструкција
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Blazer Low Platform
  Патики
  Nike Blazer Low Platform