за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Код на производ: DH9390-004
Nike

Nike Air Max Motif

Код на производ: DH9390-004
Nike Air Max Motif се детски lifestyle патики за бебиња, класик инспириран од легендарниот оригинал. Овие патики му оддаваат почит на ненадминатиот AM1 модел од 1987 година со футуристички изглед за вашата генерација. Дизајнерските линии даваат повратни вибрации, а редизајнираната Air единица има супер меки перничиња, така што вашите стапала имаат сè што им е потребно за целодневна удобност. Овој модел носи кадифено чувство на секој чекор. Транспарентниот, флексибилен гумен ѓон со жлебови обезбедува одлично прилепување на сите површини. Спецификација: Детски патики за бебиња Горен дел од велур и текстил Среден ѓон од пена Врвки Nike лого Air единица Гумен ѓон.
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 8C 25 14
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Motif се детски lifestyle патики за бебиња, класик инспириран од легендарниот оригинал. Овие патики му оддаваат почит на ненадминатиот AM1 модел од 1987 година со футуристички изглед за вашата генерација. Дизајнерските линии даваат повратни вибрации, а редизајнираната Air единица има супер меки перничиња, така што вашите стапала имаат сè што им е потребно за целодневна удобност. Овој модел носи кадифено чувство на секој чекор. Транспарентниот, флексибилен гумен ѓон со жлебови обезбедува одлично прилепување на сите површини.
Спецификација:

 • Детски патики за бебиња
 • Горен дел од велур и текстил
 • Среден ѓон од пена
 • Врвки
 • Nike лого
 • Air единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Мултиколор
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CV0065-200
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 704950-421
  3.703 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 704950-110
  3.563 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max Motif
  Патики
  Nike Air Max Motif